Týdeník Rozhlas dostal novou podobu a přidal zajímavé rubriky

28. březen 2021

Časopis Českého rozhlasu Týdeník Rozhlas získal svěží grafickou úpravu. Nová tvář Týdeníku Rozhlas je hravější a modernější, nicméně jeho příznivci se nemusí obávat, že by přišli o některou z oblíbených stávajících rubrik nebo že by se změnilo ladění textů, rozsah programové přílohy, přehlednost nebo cena časopisu.

Podobě, v jaké Týdeník Rozhlas dosud vycházel, se změny vyhýbaly téměř patnáct let a časopis si proto už zasloužil grafické přepracování, které by mu dodalo současnější ráz. Čtenáři se mohou začíst do celé řady obsahových novinek. Přibyla vzpomínková rubrika moderátora Aleše Cibulky s názvem Červený koberec, názorové příspěvky v sekci Rada starších, ve kterých inspirativní osobnosti komentují aktuální dění, rubrika Podcasty s nadhledem, která sleduje zajímavosti na poli tohoto (nejen) rozhlasového fenoménu, a další.

Předplatné si objednejte zde.

Týdeník Rozhlas nicméně i v nové podobě zůstává seriózním kulturně-společenským časopisem s rozsáhlými programovými přílohami, díky kterým mají posluchači Českého rozhlasu přehled, co a kdy se na rozhlasových stanicích vysílá.

Časopis Českého rozhlasu oslaví za dva roky neuvěřitelných sto let existence, protože je jen o několik měsíců mladší, než samotné rozhlasové vysílání. A stejně tak jako vysílání se i navzdory změnám a modernizaci dál drží svých klíčových hodnot, jako jsou kvalitní žurnalistika, ověřené informace a také respekt k těm, kteří ho čtou.

Doufáme, že se vám bude nový Týdeník Rozhlas líbit. Poprvé v nové podobě na stánku v úterý 6. dubna.

 

autor: Milan Šefl
Spustit audio