ČRo Radio Wave

  07:00 On Air s Jakubem Krásným a Terezou Havlínkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jakub Krásný a Tereza Havlínková (240 min)
  11:00 On Air s Ivanou Veselkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Ivana Veselková (240 min)
  15:00 On Air s Petrem Bouškou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Petr Bouška (180 min)
  18:00 Liberatura Ladislav Zedník je básník a geolog, jehož nová sbírka nese název Město jeden kámen. Poetický průvodce pamětí velkoměsta vyvolává v člověku otázku, jak se dá kombinovat věda a poezie? A vzpomíná si ještě Ladislav Zedník na své počátky na literárních serverech? Zeptáme se v Liberatuře! Moderuje Jonáš Zbořil a Karolína Demelová (60 min)
  19:00 On Air na Vltavě Vysílání Radia Wave na vlnách Vltavy nabízí čerstvou hudbu v kontextech, reportáže z aktuálních událostí, rozhovory s osobnostmi a hudební, filmové nebo knižní recenze. Moderují Veronika Ruppert a Jakub Krásný. (60 min)
  20:00 Turban Turban je po menší pauze zpátky s řadou novinek, které se stihly vyklubat za poslední (tý)dny a k tomu přidá i exkluzivní guestmix od norského producenta a vycházející hvězdy Hi Tom-a. V osm buďte tzv. na značkách! Moderuje Jan Bárta (60 min)
  21:00 Echo Jiřího Špičáka Na začátku listopadu uběhlo přesně dvacet let od vydání přelomové desky legendárních Autechre Tri Repetae, kterou si v pořadu Echo Jiřího Špičáka připomeneme. Nebudou ale chybět ani aktuální nahrávky - hlouběji se ponoříme do příběhu Arcova Mutanta a dojde i na nejnovější podoby juku a footworku v podání DJ Paypala. Moderuje Jiří Špičák. (60 min)
  22:00 Scéna s Jakubem Johánkem Sumac Dub je svérázný projekt z francouzského Grenoblu. V jejich hudbě nechybí řízná rytmika, hutný bas a díky jejich naturelu v ní často najdete například i jazzovou kytaru a velmi uvolněnou kavárenskou atmosféru. 9.listopadu vychází Sumac Dub nové album "Le Jardin de Lucy" s několika hosty a surrealistickým obalem, který se zrodil v ateliéru u Yves Durifa. Moderuje Jakub Johánek. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas