ČRo Radio Wave

  05:00 World Music Box Naše planeta je větší než si myslíte. A v každém jejím koutě najdete hudbu, která stojí za poslech. Petr Koláček vás provede hudebními kulturami celého světa. (60 min)
  06:00 Music Check Music Check je hodina plná hudby vybírané z playlistu Radia Wave. (60 min)
  07:00 On Air s Jonášem Zbořilem a Šimonem Holým Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jonáš Zbořil a Šimon Holý (240 min)
  11:00 On Air s Ivanou Veselkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Ivana Veselková (240 min)
  15:00 On Air s Bárou Šichanovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Bára Šichanová (180 min)
  18:00 Distrikt Na Černém mostě vyzkoušeli metodu Photovoice - místní dostali jednorázové foťáky a fotili místa ve svém okolí. Vznikla kolekce obrazů sídliště, která se tu vystavuje na sušácích ve vnitroblocích. Druhým tématem Distriktu budou filmy - české My Street Films mají vítěze. V závěru bude řeč o filmové architektuře. Moderuje Táňa Zabloudilová. (60 min)
  19:00 On Air s Jakubem Krásným On Air Radia Wave zamíří koncem pracovního týdne za novými releasy. Kapela B4 aktuálně vydává desku Die Mitternachtmaus, která je poctou legendárním Plastikům a je tedy kompletně složená s cover verzí jejich skladeb. Kolekci pro vás zhodnotí hudební publicista Pavel Klusák. V druhé půli hodiny se s rubrikou Východiska vydáme do Polska za promotérem Jacekem Plewickým, který u našich severních sousedů oživuje především klubovou scénu. Moderuje Jakub Krásný. (60 min)
  20:00 Music Check Music Check je hodina plná hudby vybírané z playlistu Radia Wave. (60 min)
  21:00 Echo Ghonzalese a Philipa T.B.C. Kalifornský producent Dfalt se zvukově pohybuje na pomezí Blackheada a DJ Shadowa, občas s větší příměsí elektroniky. Po několika EPčkách letos v létě své fandy potěšil debutouvou deskou Dfalt a my se v Echu ohlédneme nejen za tímto releasem. Moderuje DJ Ghonzales a Philip T.B.C. (60 min)
  22:00 Scéna s Alexem Alexův rentgenový zrak i sluch se tentokrát zaměří na téměř desetiletý archiv německého netlabelu Insectorama. Dub techno, Detroit, techno a další lahodné kousky slibují ve svém popisu. A jak je to doopravdy? Moderuje Alex Fish. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas