Rádio Junior

  14:00 Ušounova herna Dobrý den s Rádiem Junior. (360 min)
  18:00 Pes, základ rodiny a státu Veselý příběh, v němž se všechno točí kolem Anděla. Anděl je pes, který miluje piškoty a taky své pány, ale najednou se ztratí. S jeho odchodem jakoby v rodině Hechtových nastane zmatek. Jak tohle dopadne? Hru s názvem Pes, základ rodiny a státu napsal Miroslav Vaic. V režii Vladimíra Gromova účinkují: Pavel Soukup, Eliška Balzerová, Petr Oliva a další. Natočeno v roce 2005. (60 min)
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. "Nahoru, dolů". - První říjnový nedělní Klub Rádia Junior bude mít podtitul "Nahoru, dolů". Seznámíme se v něm s opičkou, co chvíli neposedí, zavítáme do Krupky, kde mají jedinečnou dvousedačkovou lanovku na Komáří Vížku, a taky se dozvíte, kdy a jak se vytahuje na žerď státní vlajka. Připravena je pro vás i minutová pohádka Strom až do nebe a možná i něco navíc. Chybět nesmí ani Hajajova pohádka. Tentokrát o Strašidlu. V neděli večer se na vás těší Šárka Fenyková. (60 min)
  20:00 Ušounův snář Písničky. (60 min)
  20:00 Dvě Cecilky Zámecká dcera je zlomyslná a jen křičí. Naopak holka z tkalcovské chalupy je milá a pracovitá. Ale jinak jsou holky jedna od druhé k nerozeznání. A jak se stalo, že se ta zlá napravila? O tom nám bude vyprávět pohádka nazvaná Dvě Cecilky. Napsala ji Anna Jurásková. V režii Jana Bergera účinkují: Jaroslav Moučka, Jan Kačer, Miroslava Hozová a další. Natočeno v roce 1973. (55 min)
  20:55 Kolíbanky Kolíbanka - polská. - Pro všechny nespavce chystají Kolíbanky Rádia Junior příjemné usínání, snění i spaní. S ukolébavkami z celého světa vás každý den postupně seznámí buď pohádkový dědeček nebo pohádková babička.Příjemný poslech vám všem přejí tvůrci pořadu: Zora Jandová, Kateřina Tlustá - Kolcová a Maria Křepelková. Účinkuje David Schneider. (5 min)
  21:00 Ušounův snář Písničky. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas