Rádio Junior

  14:00 Ušounova herna V odpoledním vysílání Rádia Junior se můžete těšit na moderátora Petra Ševčíka. (360 min)
  15:17 Kašpárkovy poslouchačky Průvodce po textech superhusté bejbypankové kapely. (10 min)
  15:40 Zapiš si to za uši Zajímavosti ze všech oblastí, které možná ještě neznáte. Pravidelnou rubriku tentokrát na téma Na návštěvě připravuje Jana Rychterová. (10 min)
  16:07 Florentina (1) Dobrodružný příběh veselého děvčátka, které hodně běhá, skáče, mluví a a miluje zmatky. Napsal ho James Krüss. Pro rozhlas připravila Romana Hinerová a v režii Martiny Schlegelové účinkují: Natálie Drabiščáková a Alžběta Volhejnová. Premiéra. (18 min)
  17:40 Venda a Fráňa ve škole i po škole (268) Dieta. - Zábavné a naučné scénky dvou kamarádů ve škole i mimo ni. Napsal Tomáš Vacek. Účinkují Tomáš Vacek a Jiří Kohout. Režie Helena Herbrychová. (3 min)
  18:00 Děsdějepis S podtitulem: Radhošť. - Nejstrašnější loupežníci, staří alchymisté, krutí vládci, ... Ti všichni na vás čekají v rubrice Rádia Junior Děsdějepis. Ale pozor! Autorka Jitka Škápíková varuje. Tohle není nic pro poseroutky. Takže, kdo se nebojí, pro toho tu je Děsdějepis. V pořadu uslyšíte: Jana Hergeta, Jitku Škápíkovou a Daniela Moravce. (5 min)
  18:30 Dobrodružství v penálu (1) Velké O. - Minutovou hru napsal Vít Vencl. V režii Dimitrije Dudíka účinkují: Miroslava Pleštilová, Václav Jan Podrazil, Andrea Elsnerová a další. (5 min)
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. Linka důvěry. Téma první poprázdninové Linky důvěry Klubu Rádia Junior je asi jasné - zase ta škola. Mnozí z vás už nemohou dospat, jak se těší, ale někteří se dokonce bojí anebo se jim do školy vůbec nechce. A právě těm bude psycholožka Bára radit - jak vyzrát nad strachem, trémou a nechutí. V závěru pořadu přijde skřítek Hajaja s pohádkou na dobrou noc s názvem Není Paříž jako Paříž. Pohádka je z cyklu O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky. Už teď se na vás těší Magda a Bára. (60 min)
  20:00 Ušounův snář (60 min)
  20:00 O Ječmínkovi Hanácký král Ječmínek rád pomáhá dobrým lidem, ale na lenochy má spadeno. O tom se přesvědčíme v pohádce O Ječmínkovi, kterou na motivy Jindřicha Spáčila napsal a zrežíroval Jan Berger.

Účinkují: Ferdinand Krůta, Libuše Havelková, Karel Höger a další. Natočeno v roce 1976. (55 min)
  20:55 Kolíbanky Kolíbanka - česká. - Pro všechny nespavce chystají Kolíbanky Rádia Junior příjemné usínání, snění i spaní. S ukolébavkami z celého světa vás každý den postupně seznámí buď pohádkový dědeček nebo pohádková babička.Příjemný poslech vám všem přejí tvůrci pořadu: Zora Jandová a Maria Křepelková. Účinkuje David Schneider. (5 min)
  21:00 Ušounův snář Písničky. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas