ČRo Radio Wave

  05:00 Turban Pořad o beatech, co se nebojí jít za beat. Komentáře, rozhovory, hosté - a zvuk, co neuslyšíte posté. Moderuje Jan Bárta. (60 min)
  06:00 Music Check Music Check je hodina plná hudby vybírané z playlistu Radia Wave. (60 min)
  07:00 On Air s Jakubem Krásným a Šimonem Holým Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Jakub Krásný a Šimon Holý. (240 min)
  11:00 On Air s Ivanou Veselkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Ivana Veselková. (240 min)
  15:00 On Air s Jardou Petříkem Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jarda Petřík. (180 min)
  18:00 Modeschau Ačkoliv se na to v dnešní době levného nekvalitního oblečení na pár použití zapomíná, i oblečení může být hodnotná investice. V dnešním dílu Modeschau si poslechněte, jak se nosí zděděná móda a co obnáší její obnova. Moderuje Veronika Ruppert. (repríza) (60 min)
  19:00 On Air s Jakubem Krásným Vysílání Radia Wave na vlnách Vltavy nabízí čerstvou hudbu v kontextech, reportáže z aktuálních událostí, rozhovory s osobnostmi a hudební, filmové nebo knižní recenze. Moderuje Jakub Krásný. (60 min)
  20:00 Factory Radia Wave V prvních srpnových novinkách Radia Wave na vás čeká lekce indie-popové sémantiky od The Mynabirds, zaprášená kalifornská projížďka s Gun Outfit i kritika sexismu v hudebním průmyslu od tajemného dánského dua Kill J. Domácí Please The Trees nás přesvědčí, že písnička je svět sám pro sebe a Small Black nám nostalgicky připomenou dobu chlapectví. Give Peace A Damn! Moderuje Aleš Stuchlý a Jiří Špičák. (60 min)
  21:00 Echo Petra Ference / Pavla Klusáka Audiokaleidokop, sbor nejmenších tučňáků, vesmír pro bubínky, paní bez flétny, papundekl a tisíc "ehm"... Průřez loňskou a letošní produkcí amerického avantgardního vydavatelství Pogus nabízí hudbu Ulricha Kriegera, Pauline Olivers, if, Bwana a dalších. Moderuje Petr Ferenc. (60 min)
  22:00 Scéna s Banánem Skvělá polská kapela Past vydala na Samuel Records vinylovou verzi svého dema, což je super zpráva i díky tomu, že Samuel zase vydává desky. Novou nahrávku má Playback Revival, kapela basáka z Telefonu Kečupa, a když už jsme u těch Telefon, i oni mají několik parádních nových skladeb. Moderuje Banán. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas