ČRo Radio Wave

  04:00 Kvér Queer magazín Radia Wave vám přináší výpravu územím jinakosti, a to nejen v rámci LGBT komunity. Nečekejte napomádovanou selanku, nejen v rozhovorech přinášíme témata netradiční, ožehavá i tabuizovaná. Kvér vyráží za kulturou i večírky, neochudíme vás ani o tipy a doporučení. Moderuje Bára Šichanová a Josef Rabara. (60 min)
  05:00 Turban Pořad o beatech, co se nebojí jít za beat. Komentáře, rozhovory, hosté - a zvuk, co neuslyšíte posté. Moderuje Jan Bárta. (60 min)
  06:00 Music Check Music Check je hodina plná hudby vybírané z playlistu Radia Wave. (60 min)
  07:00 On Air s jakubem Krásným a terezou Havlínkovou. Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Jakub Krásný a Tereza Havlínková. (240 min)
  11:00 On Air s Ivanou Veselkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Ivana Veselková. (240 min)
  15:00 On Air s Bárou Šichanovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Bára Šichanová. (180 min)
  18:00 Modeschau V Modeschau se zaměříme na fenomén dědění oblečení v rodině. V rozhovoru s organizátorkou Prague Vintage Fair probereme příběhy jejích rodinných pokladů. V reportáži z krejčovském salonu Mirky Horké se dozvíte, co obnáší úpravy a přešívání starého oblečení. Dojde i na anketu o tom, jestli je zděděná móda aktuální pro generace X a Y a připomeneme designéry, kteří se předáváním oděvu v rodině inspirují. Moderuje Veronika Ruppert. (60 min)
  19:00 On Air s Jakubem Krásným V On Air Radia Wave uslyšíte reportáž o tom, jaké je to být popelářem, a zhodnotíme si taky aktuání albovou trilogii japonských experimentálních metalistů Boris. Moderuje Jakub Krásný. (60 min)
  20:00 Factory Radia Wave Z Factory se vypouští do playlistu Radia Wave hudební novinky. Přináší nejčerstvější hudbu a dělá z alternativních hudebníků hvězdy popmusic. Dává prostor věcem, které drtivá většina českých médií ignoruje. Moderuje Aleš Stuchlý a Jiří Špičák. (60 min)
  21:00 Echo Petra Ference / Pavla Klusáka Z čeho jsou tenhle měsíc odvázaní experti v New Yorku, Londýně, Berlíně nebo uvnitř virtuálních internetových labyrintů? Poslechněte si hudbu, o jaké se u bude mluvit už velmi brzo, anebo možná vůbec nikdy! Moderuje Petr Ferenc. (60 min)
  22:00 Scéna s Banánem Polská kultovní kapela Dezerter vydala v reedici album Blasphermia, které jasně dokazuje, že východoevropský punk měl a má velkou sílu. K tomu si pustíme například japonské Forward nebo Long Knife z Portlandu. Moderuje Banán. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas