Rádio Junior

  14:00 Ušounova herna
  16:05 Vzpomínka jménem Nšo-či (1) Příběh z Divokého západu druhé poloviny 19. století. Na motivy Karla Maye napsal Jiří Hromádko. V režii Ladislava Rybišara účinkují: Petr Štěpánek, Ladislav Mrkvička, Bohumil Švarc a další. (20 min)
  17:15 Ve škole i po škole s Vendou a Fráňou Limonádu a presso. - Zábavné a naučné scénky dvou kamarádů ve škole i mimo ni. Napsal Tomáš Vacek. Účinkují Tomáš Vacek a Jiří Kohout. Režie Helena Herbrychová. (5 min)
  17:40 Prázdninový seriál Prázdninový seriál na téma Na zámku s princem a princeznou připravila Jana Rychterová. (5 min)
  18:00 Náš mistr Jan Hus
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. Od pondělí do pátku si budeme v Klubu Rádia Junior užívat "Náš svět". Co všechno tvoří náš svět? A jak důležité je si všímat všeho, co se kolem nás děje? Dozvíme se, co je to Dětský čin roku a listovat budeme hned několika dětskými časopisy - na návštěvu postupně přijde Dráček, Sluníčko, Mateřídouška a 21. století Junior. Poslechneme si taky Divoké prázdniny - četbu na pokračování a s Hajajou půjdeme do Hospody u Hastrmana. Připravila a moderuje Romana Růžičková. (60 min)
  20:00 Ušounův snář Písničky. (60 min)
  20:00 Amor a Psýché Pohádka Amor a Psýché vypráví nejen o útrapách, ale i o velikém štěstí a lásce. Na motivy starých řeckých bájí ji napsal František Pavlíček. V režii Aleny Adamcové účinkují: Růžena Merunková, Josef Kemr, Jiří Adamíra a další. Natočeno v roce 1988. (55 min)
  20:55 Kolíbanky Kolíbanka - Rádžasthán. - Pro všechny nespavce chystají Kolíbanky Rádia Junior příjemné usínání, snění i spaní. S ukolébavkami z celého světa vás každý den postupně seznámí buď pohádkový dědeček nebo pohádková babička.Příjemný poslech vám všem přejí tvůrci pořadu: Zora Jandová a Maria Křepelková. Účinkuje Ludmila Molínová. (5 min)
  21:00 Ušounův snář Písničky. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas