ČRo Radio Wave

  01:00 Selector DJ Goldierocks připravuje nabitý mix toho nejlepšího z nejnovější muziky na britských ostrovech. The Guardian o pořadu napsal, že je "radikálnější než kterákoli jiná rádio show v Británii." Od indie, hip hopu, UKG, jazzu, roots, kytarovek, punku až po jejich kombinace. (120 min)
  03:00 Echo Ghonzalese a Philipa T.B.C. Abstraktní beaty, sem tam rýmy, zpěv nebo beatbox. Breaks, rap, funk, downtempo a mnohem víc. Domácí a zahraniční hosté, profily umělců a labelů, míchané sety, turntablistické showcasy přímo ve studiu. Moderuje DJ Ghonzales a Philip T.B.C. (60 min)
  04:00 Kvér Queer magazín Radia Wave vám přináší výpravu územím jinakosti, a to nejen v rámci LGBT komunity. Nečekejte napomádovanou selanku, nejen v rozhovorech přinášíme témata netradiční, ožehavá i tabuizovaná. Kvér vyráží za kulturou i večírky, neochudíme vás ani o tipy a doporučení. Moderuje Bára Šichanová a Josef Rabara. (60 min)
  05:00 Turban Pořad o beatech, co se nebojí jít za beat. Komentáře, rozhovory, hosté - a zvuk, co neuslyšíte posté. Moderuje Jan Bárta. (60 min)
  06:00 Music Check Music Check je hodina plná hudby vybírané z playlistu Radia Wave. (60 min)
  07:00 On Air s Jakubem Krásným a Terezou Havlínkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Jakub Krásný a Tereza Havlínková. (240 min)
  11:00 On Air s Ivanou Veselkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Ivana Veselková. (240 min)
  15:00 On Air s Jardou Petříkem Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jarda Petřík. (180 min)
  18:00 Modeschau Sledujeme současnou českou návrhářskou scénu a módní průmysl. Přinášíme reportáže z nezávislých i mainstreamových událostí a rozhovory se studenty i hotovými designéry, teoretiky, historiky i řemeslníky z oboru. Moderuje Veronika Ruppert. (60 min)
  19:00 On Air na Vltavě Vysílání Radia Wave na vlnách Vltavy nabízí čerstvou hudbu v kontextech, reportáže z aktuálních událostí, rozhovory s osobnostmi a hudební, filmové nebo knižní recenze. Moderuje Jakub Krásný. (60 min)
  20:00 Factory Radia Wave Aktuální novinky Radia Wave vybízejí ke spoustě užitečných činností: rapper Vince Staples radí skákat ze střechy, elektropopoví Kate Boy navrhují pozorovat půlnoční slunce a domácí písničkář Kittchen doporučuje být pokud možno zamilovaný. Tak poslouchejte. Moderuje Aleš Stuchlý a Jiří Špičák. (60 min)
  21:00 Echo Petra Ference / Pavla Klusáka Osmdesátiny Terryho Rileyho jsou skvělou příležitostí proletět se elektronickými i akustickými díly zakladatatele minimalismu, který je aktivní už přes padesát let. Moderuje Pavel Klusák. (60 min)
  22:00 Scéna s Banánem Tentokrát si představíme blackmetalovou kompilaci Jdi a dívej se. Sešlo se na nich sedm domácích kapel a projektu jako například Kruh, Marnost nebo Smuteční Slavnost. Proto vás čeká hodně temný a intenzivní dvouhodinovka. Moderuje Banán. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas