ČRo Radio Wave

  14:00 On Air s Jardou Petříkem Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jarda Petřík (240 min)
  18:00 Hergot! Dva francoužští muzikanti arabského původu Hocine a Mourad spojili své síly do společného hudebního projektu Ministeri Del Riddim. S hudbou, která stojí na základech ragga a dubu, hip hopu a klasičtějšího reggae i tradici středověkých trubadúrů objíždějí Evropu a stavili se i v Praze. Na žižkovské Klinice diskutovali o islamofobii a sociálním aktivismu, v Crossu odehráli koncert a ve studiu Radia Wave zvládli skoro všechno. Povídání o islámu a hraní na squatech, lidských právech i strachu z terorismu, arabskou recitaci Koránu a nakonec i freestyle věnovaný našemu pořadu. Moderuje Petr Wagner, Dominik Čejka, Jan Škrob (60 min)
  19:00 On Air s Bárou Šichanovou Nedělní On Air Radia Wave na frekvencích Vltavy se zaměří mimo jiné na komunitu kolem sociální sítě Vine, která je založená na několikavteřinových videích a která už zplodila své první hitparádové hvězdy. Seznámíte se také s jednou z nejpopulárnějších amerických televizních komiček Amy Schumer a jejím feministickým humorem. Moderuje Bára Šichanová (60 min)
  20:00 Drop Out V živém mixu nedělního Drop Outu Mikea Cornera zazní klubové novinky od Andrease Saaga, Virgo Four nebo projektu Villanova. Provlňte s námi i třetí noc tohoto víkendu! Moderuje Mike Corner. (60 min)
  21:00 Echo Václava Havelky Další díl pořadu bude mimo jiné pozvánkou na letní dýchánek dnes už kultovníhovydavatelství Silver Rocket s názvem Silver Rocket Summer Soulkostel, který letos proběhne 12. - 13.6. v lesní kapli ve Vernéřovicích. Upozorníme také na Fugazi Live Series, která mapuje v nahrávkách koncertní historii této zásadní formace. Moderuje Václav Havelka. (60 min)
  22:00 Grundfunk Funk, soul, breakbeat, groove, garage, latino a spousta dalších směrů současné i minulé taneční a elektronické hudby. Kvalitní zahraniční i české kapely, které v českém éteru slyšíte málokdy. Moderuje DJ Maceo a Viktor Mašát. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas