Rádio Junior

  14:00 Ušounova herna Moderuje Petr Ševčík. (360 min)
  17:30 Pravděpodobně pirátské vysílání Báry Sedláčkové
  18:00 Bota jménem Melichar Hra Bota jménem Melichar je nejen o trampotách prvňáka Honzíka a o jeho přátelství s osmákem Radimem, ale i o tom, že škola může být docela zajímavým místem pro nečekané události. Na motivy stejnojmenné knížky ji napsala Jana Knitlová. V režii Marie Křepelkové účinkují: Jiří Švorc, Miriam Kantorková, Zora Jandová a další. Natočeno v roce 1998. (50 min)
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. Pondělní Linka důvěry bude zrada... nelekejte se, Linka důvěry tu bude pro vás, ale o zradě si povídat budeme. Stalo se vám, že vás kamarád nebo kamarádka zradili? Anebo jste někoho zradili vy? Co vlastně zrada je a jak se s ní vyrovnat, to se dozvíme od psycholožky Báry. Můžete se těšit na četbu Gladiátoři druhohor (1), budeme taky soutěžit, a jestli nevíte, kdo je Kosprd a Telecí, tak vám to prozradí Hajaja. Těší se na vás Romana a Bára. (60 min)
  20:00 Ušounův snář (60 min)
  20:00 Jedna hrůza Pohádka Jedna hrůza získala svůj tajemný název podle černého lesa, ve kterém si sedm hříšných divoženek odpykává svůj trest. A jednu z nich, samozřejmě tu nejhezčí, se rozhodne vysvobodit mladý Abrhám. Jestlipak se mu to povede? To se dozvíme ve strašidelné pohádce Karla Šiktance Jedna hrůza. V reži Yvonny Žertové účinkují: Martin Písařík, Barbora Seidlová, Zdeněk Žák a další. Natočeno v roce 2007. (55 min)
  20:55 Kolíbanky Kolíbanka - česká. - Pro všechny nespavce chystají Kolíbanky Rádia Junior příjemné usínání, snění i spaní. S ukolébavkami z celého světa vás každý den postupně seznámí buď pohádkový dědeček nebo pohádková babička.Příjemný poslech vám všem přejí tvůrci pořadu: Zora Jandová, Viktorie Mertová a Maria Křepelková. Účinkuje Ludmila Molínová. (5 min)
  21:00 Dobrou noc s Rádiem Junior Písničkový proud. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas