Rádio Junior

  14:00 Ušounova herna (360 min)
  18:00 Edudant a Francimor Dobrodružný příběh dvou synků kouzelnice madame Halabáby. Hru na motivy Karla Poláčka napsala Eva Košlerová. V režii Karla Weinlich účinkují: Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jana Synková a další. Vyrobeno v roce 1986. (60 min)
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. V dnešním Klubu Rádia Junior si budeme povídat o nové soutěži Ušoun Rušoun na stopě Karlu IV.. A taky o dalším pokračování seriálu Letopisy Želvíry čili želvy Elvíry, které se věnuje tentokrát 70. výročí konce II. světové války. Moderátorka Helena Petáková si pozvala do studia šéfredaktorku Rádia Junior Zoru Jandovou. Poslouchejte radiojunior.cz nebo Dvojku ČRo v sobotu v 19.00 hodin. (60 min)
  20:00 Ušounův snář (60 min)
  20:00 O pyšné Karuši Rozmařilost bývá v pohádkách vždycky potrestána. A že není radno zahrávat si s mužskou trpělivostí a tahat ženichy za nos, to ví snad každá holka na vdávání. Jenom Karuše - krásná dcera hospodského, která je obletovaná všemi muži z vesnice, ne. Ona totiž nechce nikoho jiného, než samotného krále. Dostane ho nakonec za muže? To uslyšíte ve veselé rozhlasové pohádce O pyšné Karuši Šárky Koskové. Za režijného dohledu Lukáše Hlavici účinkují: Magdaléna Borová, Miroslav Táborský, Růžena Merunková a další. Natočeno v roce 2014. (55 min)
  20:55 Kolíbanky Kolíbanka - Amerika. - Pro všechny nespavce chystají Kolíbanky Rádia Junior příjemné usínání, snění i spaní. S ukolébavkami z celého světa vás každý den postupně seznámí buď pohádkový dědeček nebo pohádková babička.Příjemný poslech vám všem přejí tvůrci pořadu: Zora Jandová, Viktorie Mertová a Maria Křepelková. Účinkuje Ludmila Molínová. (185 min)
  21:00 Dobrou noc s Rádiem Junior Písničkový proud. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas