Rádio Junior

  14:00 Ušounova herna Moderuje Petr Ševčík. (360 min)
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. S fotografem Českého rozhlasu Chalilem Baalbakim si budeme povídat o jeho práci, cestování za zvířaty a o dětství arabského kluka. Přichystaná je další část četby Z vyprávění strýčka námořníka a Hajaja nás zavede opět mezi Strašidla ze Strašecí Lhoty. Tentokrát uslyšíme pohádku o tom, Jak pekaři Polednice zachránila život. V Klubu Rádia Junior s datem 4. března uslyšíte Petra Vacka. (60 min)
  20:00 Zlatý rys Pohádkový příběh s názvem Zlatý rys je o síle a moci zlata, ale taky o svobodě a volnosti. Napsala ho Marie Kubátová. V režii Jaroslava Kodeše účinkují: Andrea Elsnerová, Miloslav Mejzlík, Stanislav Oubram a další. Natočeno v roce 2002. (55 min)
  20:00 Ušounův snář (60 min)
  20:55 Kolíbanky Kolíbanka - řecká. - Pro všechny nespavce chystají Kolíbanky Rádia Junior příjemné usínání, snění i spaní. S ukolébavkami z celého světa vás každý den postupně seznámí buď pohádkový dědeček nebo pohádková babička. Příjemný poslech vám všem přejí i tvůrci pořadu: Zora Jandová, Maria Křepelková a Viktorie Mertová. Účinkuje David Schneider. (5 min)
  21:00 Dobrou noc s Rádiem Junior Písničkový proud. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas