Rádio Junior

  14:00 Ušounova herna (360 min)
  18:00 Pollyanna Příběh devítileté dívenky, která po ztrátě obou rodičů přijíždí na honosné sídlo své přísné a popudlivé tety. Holčička svou hrou na radost postupně mění běh věcí. A jak to všechno dopadne, to uslyšíte ve hře Pollyanna, kterou na motivy Eleanor Hodgmanové-Porterové, napsala Věra Eliášková. V režii Petra Mančala účinkují: Dana Syslová, Alžběta Volhejnová, Ladislav Frej a další. Natočeno v roce 2014. (60 min)
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. Držte si klobouky - to je podtitul nedělního Klubu Rádia Junior a tak se spolu vypravíme do historie, abychom zjistili, jak důležité byly klobouky před několika stovkami let, dozvíme se, proč se smeká klobouk a taky které zvíře má na hlavě klobouk, nebo aspoň přilbu. V minutové pohádce O třech babkách půjdeme na houby a Hajaja nás vezme do Městečka za duhou, kde čeká Střelmistr a ticho. Připravila a moderuje Romana Růžičková. (60 min)
  20:00 Ušounův snář (60 min)
  20:00 O dívce Hanako a nejkrásnějším draku Japonský příběh z malé rybářské osady vypráví o statečné dívce Hanako a jejím otci Onedovi. Pohádku s názvem O dívce Hanako a nejkrásnějším draku napsal František Zborník. V režii Jaroslava Kodeše účinkují: Ladislav Mrkvička, David Prachař, Julie Baboráková a další. Natočeno v roce 2013. (55 min)
  20:55 Kolíbanky Kolíbanka - bez písně. - Pro všechny nespavce chystají Kolíbanky Rádia Junior příjemné usínání, snění i spaní. S ukolébavkami z celého světa vás každý den postupně seznámí buď pohádkový dědeček nebo pohádková babička.Příjemný poslech vám všem přejí i tvůrci pořadu: Zora Jandová, Maria Křepelková a Viktorie Mertová. Účinkuje David Schneider. (185 min)
  21:00 Dobrou noc s Rádiem Junior Písničkový proud. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas