ČRo Radio Wave

  14:00 On Air s Jardou Petříkem Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jarda Petřík (240 min)
  18:00 Deska týdne Deskou týdne byl dlouho očekávaný debut newyorského rappera Joeyho Badasse B4. Da.$$, od kterého se čekalo, že naváže na skvěle přijaté mixtapy. V rekapitulaci rubriky si prostřednictvím dvou recenzí budete moct poslechnout, jestli se mu povedlo splnit očekávání. Samozřejmě se dostane i na starší tracky a poslech celé desky. (60 min)
  19:00 Selector DJ Goldierocks připravuje nabitý mix toho nejlepšího z nejnovější muziky na britských ostrovech. The Guardian o pořadu napsal, že je "radikálnější než kterákoli jiná rádio show v Británii." Od indie, hip hopu, UKG, jazzu, roots, kytarovek, punku až po jejich kombinace. (120 min)
  21:00 Echo Live Ve čtvrtek si v pořadu Echo po delší přestávce opět pustíme DJský set namíchaný v rámci legendárního pořadu Solid Steel Radio Show. Hodina bude tentokrát patřit dvojici Coldcut. (60 min)
  22:00 Kvér Tématem aktuálního vydání Kvéru bude sex koučink, pozvání do studia přijala Julie Gaia Poupětová, řeč bude o tom, jak moc jsme nebo nejsme v oblasti sexu informovaní, otevření, jaké to je koučovat gay nebo lesbické páry nebo jaké to je mít víc než tři roky denní show o sexu v rádiu. Moderuje Bára Šichanová a Josef Rabara. (60 min)
  23:00 Turban Pořad o beatech, co se nebojí jít za beat. Komentáře, rozhovory, hosté - a zvuk, co neuslyšíte posté. Moderuje Jan Bárta. (60 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas