Rádio Junior

  14:00 Junior odpoledne Moderuje Klára Nováková. (420 min)
  17:15 Venda a Fráňa ve škole i po škole Vánoční prázdniny. Osoby a obsazení: Fráňa (Tomáš Vacek) a Venda (Jiří Kohout). Režie Helena Herbrychová. Scénář Tomáš Vacek. Natočeno v roce 2014. (2 min)
  17:40 Vánoce v Evropě i ve světě
  18:00 Knoflíková válka Odvěký spor mezi dvěma znepřátelenými partami kluků. Spolu s nimi se můžete stát svědky neúprosných bojů mezi Velraňáky a Loverňáky, jejichž jediným cílem je neztratit klukovskou čest a knoflíky. Podle stejnojmenného románu Louise Pergauda pro rozhlas napsal Pavel Soukup. Režie Karel Weinlich.

Účinkují: Martin Sobotka, Vít Ondračka, Jakub Zdeněk, Matěj Hádek, Tomáš Staněk a další. Natočeno v roce 1993. (50 min)
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. Linka důvěry. Biblické příběhy: Stvoření světa. Hajaja: Zuzana Pospíšilová: Vánoční pohádky (1/7). 1. část Vodník zachránce Připravila a moderuje Romana Růžičková. (60 min)
  20:00 Učedník kouzelníka Čáryfuka Mistr Čáryfuk a jeho kouzelnický učeň Bonifác se představí v rozhlasové pohádce. Bonifác je hoch nadmíru šikovný, a tak zanedlouho předčí i svého mistra. Což o to, veselé triky k pobavení, jako třeba přemístit pana krále i s jeho trůnem, svede hravě, ale jak si poradí se zákeřnou lupičskou bandou nebo se zlomyslným rytířem Frydlínem? Rozhlasovou pohádku volně na motivy stejnojmenné knihy Antonína Zhoře napsala a režijně nastudovala Maria Křepelková. Natočeno v roce 2001. (50 min)
  21:00 Dobrou noc s Rádiem Junior Písničkový proud. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas