ČRo Radio Wave

  07:00 On Air s Jakubem Krásným a Terezou Havlínkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jakub Krásný a Tereza Havlínková (240 min)
  11:00 On Air s Veronikou Ruppert Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Veronika Ruppert (240 min)
  15:00 On Air s Petrem Bouškou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Petr Bouška (240 min)
  19:00 Bourání Hostem Bourání bude Aleš Najbrt, který vystudoval písmo a knižní grafiku u prof. Jana Solpery na VŠUP v Praze. Na začátku 90. let pracoval jako art director časopisu Reflex a šéfredaktor časopisu Raut. V roce 1994 s Pavlem Lvem založili Studio Najbrt. Za svoje filmové a divadelní plakáty, knihy a další práce získal významných ocenění. Moderuje Adam Gebrian (60 min)
  20:00 Startér Čeká vás hitparáda Startér a v ní další dávka neobjevených hudebních talentů z Česka. Podívejte se na wave.cz/starter, zahlasujte pro svůj oblíbený song a jestli sami tvoříte, vytáhněte mp3ky z šuplíku a pošlete je na starter@rozhlas.cz odborné a lehce pubertální porotě ve složení Jakub Johánek a Jonáš Zbořil. (60 min)
  21:00 Echo Jardy Petříka Předvánoční Echo bude stylově ambientně rozjímavé. Rubrika 3in1 představí vynikající listopadové album Sky Limits projektu Celer a ve zbylém čase dojde na další ukázky z podzimních nahrávek dronu, ambientu a field recordings. Moderuje Jarda Petřík. (60 min)
  22:00 Scéna s MaryC Na Scéně s MaryC vás čeká rekapitulace jednoho fenoménu roku 2014 a to jsou náctiletí rappeři. Mladící, kterým se i v tak nízkém věku podařilo vydat vyzrálý debut a získat velkou pozornost. Řeč bude například o Bishop Nehru nebo Pyramid Vritra a Raury. Moderuje MaryC. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas