ČRo Radio Wave

  03:00 Echo Jiřího Špičáka Neuchopitelná experimentální elektronika, hauntologické pokusy, krajní projevy podivného folku nebo koncept takzvaných imaginárních soundtracků. Hudba, která plní jeden ze svých nejstarších účelů - totiž nabízet útěk ze všední reality. Moderuje Jiří Špičák. (60 min)
  04:00 Scéna s Pavlem Zelinkou&Tomášem Hoyerem Mapujeme příšeří moderní darkwave scény, světa žijícího vlastním bohatým životem. Rozhovory, novinky, soutěže, ale i občasné výpravy mimo hudební hranice. Moderuje Pavel Zelinka a Tomáš Hoyer. (120 min)
  06:00 Music Check Music Check je hodina plná hudby vybírané z playlistu Radia Wave. (60 min)
  07:00 On Air s Jakubem Krásným a Terezou Havlínkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderují Jakub Krásný a Tereza Havlínková. (240 min)
  11:00 On Air s Veronikou Ruppert Dnes jsme zahájili tematický týden věnovaný Pardubicím. Naším prvním hostem ve vysílání bude rodilý Pardubičák Moimir Papalescu (vlastním jménem Miroslav Papež), který patří již od poloviny 80. let minulého století k nejaktivnějším muzikantům naší elektronické i experimentální scény. V jeho hudebním portfoliu najdete kapely jako Gun Dreams, Vanessa Gun, Moimir Papalescu and The Nihilists, Magnetic, Die Alten Maschinen a mnohé další. Rozhovor s ním poslouchejte po 14. hodině. Moderuje Veronika Ruppert. (240 min)
  15:00 On Air s Petrem Bouškou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Petr Bouška. (240 min)
  19:00 Bourání Hostem speciálního Bourání, zaměřeného na Pardubice, bude Zdeněk Balík z ateliéru ZETTE. Moderuje Adam Gebrian. (60 min)
  20:00 Startér Čeká vás hitparáda Startér a v ní další dávka neobjevených hudebních talentů z Česka. Podívejte se na wave.cz/starter, zahlasujte pro svůj oblíbený song a jestli sami tvoříte, vytáhněte mp3ky z šuplíku a pošlete je na starter@rozhlas.cz odborné a lehce pubertální porotě ve složení Jakub Johánek a Jonáš Zbořil. (60 min)
  21:00 Echo Jardy Petříka Poslední listopadové Echo se v rubrice 3in1 ještě jednou ohlédne za deskou uplynulého týdne Radia Wave, skvělou novou řadovkou Andyho Stotta Faith In Strangers, kterou ve zbylém čase doprovodí ukázky z dalších letošních alb, jež mají k současné tvorbě chráněnce labelu Modern Love blízko. Moderuje Jarda Petřík. (60 min)
  22:00 Scéna s MaryC Na Scéně představíme opět řadu novinek, aktuální spolupráce populárního kalifornského producenta Flying Lotuse, ale i tři novinky lokální hiphopové scény. Moderuje MaryC. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas