Rádio Junior

  00:00 Junior noc Písničkový proud. (390 min)
  06:30 Junior ráno Dobrý den s Rádiem Junior. Moderuje Jana Rychterová. (150 min)
  07:17 Venda a Fráňa ve škole i po škole Mísa s ovocem. Osoby a obsazení: Fráňa (Tomáš Vacek) a Venda (Jiří Kohout). Režie Helena Herbrychová. Scénář Tomáš Vacek. Natočeno v roce 2014. (2 min)
  07:30 Zapiš si to za uši O stromech. Zajímavosti ze všech oblastí, které možná ještě neznáte. Pravidelnou rubriku připravuje Šárka Fenyková. (2 min)
  07:38 Dalmatin Osoby a obsazení: Účinkuje (Barbora Hrzánová). Dramaturgie Klára Novotná. Režie Aleš Vrzák. Scénář Jiří Dvořák. Natočeno v roce 2013. (2 min)
  07:46 Pro slepičí kvoč Povídání o krokodýlech. Pro odpovědi jsme se vypravili za Miroslavem Procházkou - ředitelem zoo Protivín. Pravidelnou rubriku připravuje Šárka Fenyková. (2 min)
  08:05 Byla jednou koťata Jak začarovali zub. Macourek s Canfourkem jsou dvě zvědavá a hravá koťata, která spíš než kočičí mámu poslouchají staršího mazanějšího Kočičáka. Napsala Ljuba Štíplová. Vypráví Josef Dvořák. (10 min)
  08:37 O chytré kmotře lišce Dobrodružství s kouzelným stolečkem. Příběh Josefa Lady chytré lišce, která svůj důvtip a chytrost dokázala využít vůči nepoctivcům a nabubřelcům. Hrají: Josef Hlinomaz, Alena Vránová, Vladimír Hrubý, Svatopluk Beneš, Regina Rázlová, Josef Beyvl. (6 min)
  09:00 Junior dopoledne (240 min)
  09:05 Notováníčko (4/5) Já do lesa nepojedu. Hudební pořad národních písniček s Vílou Budínkou. Hrají Barbora Mošnová, režie Šárka Fenyková. (8 min)
  10:00 O žábě starostce Pohádku Františka Nepila pro rozhlas zdramatizovala Václava Ledvinková. Režie Mária Křepelková. Natočeno v roce 1992. (15 min)
  10:45 Pro slepičí kvoč Povídání o krokodýlech. Pro odpovědi jsme se vypravili za Miroslavem Procházkou - ředitelem zoo Protivín. Pravidelnou rubriku připravuje Šárka Fenyková. (2 min)
  11:00 Notováníčko (4/5) Já do lesa nepojedu. Hudební pořad národních písniček s Vílou Budínkou. Hrají Barbora Mošnová, režie Šárka Fenyková. (10 min)
  11:30 Byla jednou koťata Jak začarovali zub. Macourek s Canfourkem jsou dvě zvědavá a hravá koťata, která spíš než kočičí mámu poslouchají staršího mazanějšího Kočičáka. Napsala Ljuba Štíplová. Vypráví Josef Dvořák. (8 min)
  12:00 O chytré kmotře lišce Dobrodružství s kouzelným stolečkem. Příběh Josefa Lady chytré lišce, která svůj důvtip a chytrost dokázala využít vůči nepoctivcům a nabubřelcům. Hrají: Josef Hlinomaz, Alena Vránová, Vladimír Hrubý, Svatopluk Beneš, Regina Rázlová, Josef Beyvl. (8 min)
  13:00 O bojácném Floriánkovi Pohádka o hrnčíři z Kvítečkova, který pro svou lásku přemohl strach. Původní rozhlasovou pohádku napsal a režijně nastudoval Zdeněk Kozák. Hudba Milan Vidlák. Dramaturgie Marek Horoščák. Natočil Český rozhlas Brno v roce 2003. (60 min)
  14:00 Junior odpoledne Moderuje Petr Ševčík. (420 min)
  14:16 Retropísnička Jaké hity poslouchali vaši rodiče a prarodiče? Nejen o hitech vám bude vyprávět moderátor Rádia Junior Jirka Kohout. (5 min)
  14:46 Pro slepičí kvoč Povídání o krokodýlech. Pro odpovědi jsme se vypravili za Miroslavem Procházkou - ředitelem zoo Protivín. Pravidelnou rubriku připravuje Šárka Fenyková. (2 min)
  15:07 Dalmatin Osoby a obsazení: Účinkuje (Barbora Hrzánová). Dramaturgie Klára Novotná. Režie Aleš Vrzák. Scénář Jiří Dvořák. Natočeno v roce 2013. (3 min)
  15:50 Zapiš si to za uši O stromech. Zajímavosti ze všech oblastí, které možná ještě neznáte. Pravidelnou rubriku připravuje Šárka Fenyková. (2 min)
  16:06 Syn lovce medvědů 4. díl Osoby a obsazení: Old Shatterhand + vypravěč (Ivan Řezáč), Vinnetou (Kamil Halbich), Martin Bauman (Matouš Ruml), Vohkadeh (Kryštof Hádek), Tlustý Jemmy (Stanislav Lehký), Dlouhý Davy (Jan Szymik), Černý jelen (Igor Bareš), Upsaroka (Pavel Rímský) a Těžký mokasín (Lukáš Hlavica). Přeložil Gabriel Smetana. Dramatizace Jiří Hromádko. Režie Vladimír Rusko. Natočeno v roce 2011. (18 min)
  17:15 Venda a Fráňa ve škole i po škole Mísa s ovocem. Osoby a obsazení: Fráňa (Tomáš Vacek) a Venda (Jiří Kohout). Režie Helena Herbrychová. Scénář Tomáš Vacek. Natočeno v roce 2014. (2 min)
  18:00 Bronzový poklad Dobrodružný příběh z doby bronzové. Podle stejnojmenné knihy Eduarda Štorcha pro rozhlas napsal Stanislav Sklenář. Režie Jiřina Martínková. Hudba Mlhoš Kafka.

Účinkují: Václav Mareš, František Hanus, Ladislav Trojan, Jaroslava Obermaierová, Tomáš Škarda, Vladimír Leraus, Karolína Slunéčková, Robert Waltr, Svatopluk Skládal, Miloš Hlavica, Bedřich Prokoš, Petr Oliva, Jaroslav Kotrba, Miloš Rozhoň a Jan Teplý. Natočeno v roce 1976. (50 min)
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. Nemůžete mít kočku ani psa? Pojďme si říct, jaké to je mít za kamaráda fretku. V Klubu Rádia Junior 23. 10. bude naším hostem paní Jana Hejduková z Klubu chovatelů a příznivců fretek. Přivítáme i vyprávění Davida Viktory s názvem Bubela. A prima usínání, spaní a snění budeme mít díky Planetě ulétlých nafukovacích balónků. Pořad připravila a moderuje Veronika Hájková. (60 min)
  20:00 Dar Nedar Rozhlasová pohádka vypráví o třech narozeninových dárcích, které věnuje pastucha Prokop starostově dceři. Původní rozhlasovou pohádku napsal Karel Šiktanc. Hudba Petr Mandel. Dramaturgie Václava Ledvinková. Režie Hana Kofránková.

Účinkují: Viktor Preiss, Martin Preiss, Radoslav Brzobohatý, Petra Špalková, Stanislav Zindulka, Jiří Lábus, Soběslav Sejk, Antonín Molčík, Oldřich Vlach, Ivan Řezáč, Michal Zelenka, Tereza Tobiášová, Lenka Kohoutová, Petr Šplíchal a další. Natočeno v roce 2003. (50 min)
  21:00 Dobrou noc s Rádiem Junior Písničkový proud. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas