ČRo Radio Wave

  15:00 On Air s Petrem Bouškou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Petr Bouška. (240 min)
  19:00 Liberatura Liberatura vyráží až do Třince, kde se koná konference knihovníků. Práší se v knihovnách na bichle méně než v našich ložnicích? K čemu může knihovna sloužitv roce 2014? Na spoustu otázek vám odpoví spousta hostů. Od šéfky třinecké knihovny Martiny Wolné až po mladé básníky a organizátory literárních akcí Jana Delonga a Jana Nemčeka. Moderují Karolína Demelová a Jonáš Zbořil. (60 min)
  20:00 Turban Do dalšího vydání Domácí Crew se dostaví producent a DJ SBSTRD z kolektivu Drumy i Nedrumy. Kromě zvídavého dotazníku přislíbil tenhle Teklife žijící výrostek i autorský set - tak si nezapomeňte v osm naladit Wave! Moderuje Jan Bárta. (60 min)
  21:00 Echo Jiřího Špičáka V dalším vydání pořadu se můžete těšit na příval novinek ze scény experimentální elektroniky. Dojde na syntezátorové erupce kanadského producenta Le révélateur, temný ambient Bretta Nauckea nebo škubající rytmy Jamese Hoffa. (repríza) (60 min)
  22:00 Scéna s Jakubem Johánkem Dub Dynasty - Thundering Mantis - dlouho očekávané album britských legend Alpha and Omega a jejich synovce Alpha Steppa, který 31. října dorazí do Prahy na další díl klubové noci International Dub Convention. (repríza) (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas