ČRo Radio Wave

  07:00 On Air s Jakubem Krásným a Terezou Havlínkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jakub Krásný a Tereza Havlínková (240 min)
  11:00 On Air s Veronikou Ruppert Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Veronika Ruppert (240 min)
  15:00 On Air s Jardou Petříkem Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jarda Petřík (240 min)
  19:00 Modeschau Míříme do krejčovské dílny, kterou na pražských Vinohradech otevřela návrhářka Mirka Horká. Představíme kolekci s/s 2015 Daniely Peškové, která zazářila na Prague Fashion Weekendu a nahlédneme do sympatického prostoru Random Art, ve kterém najdete zajímavé vinyly i nezávislou autorskou módu. Moderuje Veronika Ruppert. (60 min)
  20:00 Factory Radia Wave Z Factory se vypouští do playlistu Radia Wave hudební novinky. Přináší nejčerstvější hudbu a dělá z alternativních hudebníků hvězdy popmusic. Dává prostor věcem, které drtivá většina českých médií ignoruje. Moderuje Aleš Stuchlý a Jiří Špičák. (60 min)
  21:00 Echo Petra Ference / Pavla Klusáka Kmotr australské mafie experimentátorů Oren Ambarchi je protagonistou dalšího Echa. Moderuje Pavel Klusák (60 min)
  22:00 Scéna s Banánem Earth vydali už své 8. album nazvané Primitive and Deadly. Za celou svou dlouhou kariéru se poprvé rozhodli pracovat i s vokály a tak se na desce podílela i Rabia z Rose Windows a Mark Lanegan. Moderuje Banán. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas