ČRo Radio Wave

  20:00 Startér Čeká vás hitparáda Startér a v ní další dávka neobjevených hudebních talentů z Česka. Podívejte se na wave.cz/starter, zahlasujte pro svůj oblíbený song a jestli sami tvoříte, vytáhněte mp3ky z šuplíku a pošlete je na starter@rozhlas.cz odborné a lehce pubertální porotě ve složení Jakub Johánek a Jonáš Zbořil. (60 min)
  21:00 Echo Jardy Petříka Posvítíme si na tvorbu Stuarta Argabrighta, který vydal na konci prázdnin u labelu Blackest Ever Black své třetí regulérní studiové album pod hlavičkou projektu Black Rain (po dlouhých 18 letech od předchozí nahrávky Nanarchy). Deska Dark Pool se dočká zaslouženého bližšího představení v rubrice 3in1 a ve zbylém čase dojde i na další Argabrightovy projekty jako jsou Death Comet Crew, o13 nebo Ike Yard. Moderuje Jarda Petřík. (60 min)
  22:00 Scéna s MaryC Ppředstavíme překvapivě progresivního budějovického producenta Edllyho a norského rappera a učitele Ivana Aveho, který aktuálně vydal EP s důležitou postavou experimentálních samplovaných beatů MNDSGNem. Moderuje MaryC. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas