ČRo Radio Wave

  07:00 On Air s Jakubem Krásným a Terezou Havlínkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Jakub Krásný a Tereza Havlínková (240 min)
  11:00 On Air s Ivanou Veselkovou Formát webové televize je na českém mediálním trhu zatím poměrně unikátní. Internetová televize Drtinová Veselovský TV (DVTV) má za sebou zhruba tři měsíce vysílání. Do studia jsme pozvali právě Danielu Drtinovou a mediálního teoretika z FSV UK Tomáše Trampotu. Jaká je budoucnost internetových televizí a jaké další mediální formáty můžeme v budoucnu čekat? Rozhovor poslouchejte po 14. hodině. Moderuje Ivana Veselková (240 min)
  15:00 On Air s Petrem Bouškou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Petr Bouška (240 min)
  19:00 Modeschau V Modeschau představíme jednu z velmi očekávaných kolekcí nadcházejícího týdne módy, Prague Fashion Weekend. Designérka Karolína Juříková se inspirovala Československou textilní technikou ze 60. let, Artprotis. V minulosti s ní pracovali výtvarníci a grafici jako Jiří Trnka, Antonín Kybal nebo Alois Fišárek. Moderuje Veronika Ruppert. (60 min)
  20:00 Factory Radia Wave Z Factory se vypouští do playlistu Radia Wave hudební novinky. Přináší nejčerstvější hudbu a dělá z alternativních hudebníků hvězdy popmusic. Dává prostor věcem, které drtivá většina českých médií ignoruje. Moderuje Aleš Stuchlý a Jiří Špičák. (60 min)
  21:00 Echo Petra Ference / Pavla Klusáka U německých Karlrecords vyšel a vzápětí se vyprodal záznam koncertního provedení legendární Metal Machine Music v podání akustického ansámblu zeitkratzer. Srovnejme jejich elektrizující podání s elektrickým originálem. Moderuje Petr Ferenc. (60 min)
  22:00 Scéna s Banánem V poslední době vyšlo několik velmi zajímavých singlů a nastal ideální čas si je trochu přiblížit. Konkrétně se jedná např. o repress kultovního sedmipalce švédskách Protes Bengt, novou kapelu z Anglie Broken DC, kde hraje Ivona z Pettybone nebo o další d-betavou palbu Suffer the Pain. Moderuje Banán (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas