ČRo Plus

  22:40 Svět ve 20 minutách Reakce na ruskou invazi na Ukrajinu, na zvolení nového vedení Evropské unie, na postup islamistů v různých částech světa - nejen v Sýrii a Iráku, ale také v Nigérii. Vybírala Gita Zbavitelová. (Repríza) (20 min)
  23:00 Zprávy
  23:10 Názory a argumenty Evropská unie připravuje další sankce vůči Rusku, český premiér se zdráhá souhlasit s jejich zavedením. Nakolik podivné výroky poslance Humla odrážejí rozpolcenost sociální demokracie? Ombudsmanka Šabatová označila zákaz nošení hidžábu za diskriminaci. Komentáři vás provede Petr Hartman. (Repríza) (30 min)
  23:40 Zaostřeno Stále více rodičů přepisuje trvalý pobyt svých dospělých dětí na radnici. Dělají to kvůli tomu, že mladí nezvládají splácet své půjčky, ale exekutoři chodí k rodičům. Starostové potvrzují, že takových případů raketově přibývá po celé zemi. Co s tím mohou dělat? A jak velký s tím mají radnice problém? A nemaří rodiče tímto krokem zákony? Mají vůbec studenti šanci, aby si mohli půjčit za slušných podmínek a nedostali se do spirály splácení úroků? Odpovědi hledala Andrea Bartůňková. (Repríza) (20 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas