ČRo Radio Wave

  07:00 On Air s Šimonem Holým a Terezou Havlínkovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Šimon Holý a Tereza Havlínková. (240 min)
  11:00 On Air s Jakubem Krásným ČT Art oslaví 31. srpna rok od zahájení vysílání. O fungování stanice zaměřené na příznivce kultury se v On Airu budeme bavit s programovým dramaturgem Rostislavem Uherem, vedoucí dramaturgyní Centra převzatých pořadů Alenou Poledňákovou-Blahošovou, dramaturgem Jiřím Flíglem a novinářem Kamilem Filou. Moderuje Jakub Krásný. (240 min)
  15:00 On Air s Anitou Krausovou Proud vysílání nabitý muzikou, kulturními tipy a redakčními příspěvky na nejrůznější témata. Moderuje Anita Krausová. (240 min)
  19:00 Distrikt Staré továrny si pořád víc bouráme, než chráníme. Řeč bude o průmyslovém dědictví českých měst a o tom jestli do nich patří mrakodrapy. S Tomášem Šenbergrem a Janou Hořickou s ČVUT a Jakubem Potůčkem ze sdružení Za krásnou Olomouc. Moderuje Táňa Zabloudilová. (60 min)
  20:00 Friday Ripple Poslední srpnový Friday Ripple přinese nejlepší africké tracky, které se za poslední měsíc urodily. Představíme vám také několik chystaných zářijových novinek. Moderuje Jason The Shark. (60 min)
  21:00 Echo Ghonzalese a Philipa T.B.C. V první půlce se podíváme na pár novinek mimo jiné například na nové album od Keena či Akkord a v druhé půlce si pustíme část mixu AUTOMATED LOVE od dvojiceHeart Drive. Heart drive tvoří dBridge a Kid Drama. Kromě vlastní tvorby vydávají i skvělé mixy, pustíme si část jednoho z nich, kde je zastoupena pouze jejich společná a sólo tvorba. Moderuje DJ Ghonzales a Philip T.B.C. (60 min)
  22:00 Scéna s Alexem Dostali jsme se do finále dvou měsíců odpočinku a závěrečný žánrový mix, plný nesmlouvavých techno beatů, udělá doufejme sladkou tečku před cestou zpátky do lavic. Moderuje Alex Fish. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas