ČRo Radio Wave

  15:00 On Air s Bárou Šichanovou On Air přináší vydatnou porci muziky, reportáže, tipy na aktuální kulturní dění a soutěže o vstupenky na akce a věcné ceny. Moderuje Bára Šichanová. (240 min)
  19:00 Čelisti Dnes sice budeme reprízovat, ale nebude to jen tak nějaká repríza. Těšit se můžete na vůbec první díl Čelistí z února 2011.(repríza) Moderují Aleš Stuchlý, Vít Schmarc, Dan Řehák (60 min)
  20:00 Špína Každý měsíc můžete strávit hodinu pod očistným proudem špinavé muziky. Moderátoři Petr Wagner alias Kazatel a Robert Candra a. k. a. Bobby C. představují kapely z domácího undergroundu, kterým ani kontakt s nahrávací technikou neztupil ostří. Uvádíme hudbu příliš nekompromisní, aby se vůbec zajímala o hitparády a ony o ní. Do studia zveme muzikanty, promotéry a vydavatele přímo ze scény. (60 min)
  21:00 Echo Live Rakouská stanice FM4 slavila svoje narozeniny ve Vídni a ke gratulantům se připojila třeba kultovní německá skupina The Notwist. Právě záznam jejich vystoupení vám nabídneme ve čtvrtečním vydání pořadu Echo Live. (60 min)
  22:00 Scéna s Pavlem Zelinkou&Tomášem Hoyerem Prázdniny jsou v plném proudu, na gotické scéně je ale věru živo. Nejen, že probíhá letní festivalová sezóna, ale vedle toho vychází až překvapivě velké množství nových nosičů. Tentokrát dojde řada například na Two Witches, Mentallo & The Fixer, Faun, Nature and Organisation nebo Cocksure, nový projekt legendárního Chrise Connellyho z Ministry, Revolting Cocks, Pigface, Murder, Inc. a další projekty. Moderují Tomáš Hoyer a Pavel Zelinka (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas