ČRo Radio Wave

  15:00 On Air s Ivanou Veselkovou Před dvaceti lety se v Hostomicích na Berounsku konala první česká freetekno párty, později známá jako CzechTek. K této příležitosti jsme si do studia pozvali Martina z Technical Support a Ivoše Mathé z Cirkusu Allien, kteří přijdou zavzpomínat na zlatou éru freetekna. Rozhovor poslouchejte po 15. hodině. Moderuje Ivana Veselková. (240 min)
  19:00 Modeschau Přineseme reportáž z největší české továrny na úplet, která v Havlíčkově Brodě navazuje na více než staletou historii. Do dob socialistického průmyslu se vrátíme s Jurajem Šuškou, který v projektu Shoe East mapuje místní obuvní výrobu a design. (60 min)
  20:00 Factory Radia Wave Z Factory se vypouští do playlistu Radia Wave hudební novinky. Factory přináší nejčerstvější hudbu v českém éteru s komentářem dávajícím ji do souvislostí. (60 min)
  21:00 Echo Petra Ference / Pavla Klusáka Americká sekta, kterou v 70.letech řídil vůdce Father Yod až do své smrti na Rogallově křídle: silný příběh, ale taky hudební společenství, po němž zbyly podivuhodné nahrávky. Připravil a uvádí Pavel Klusák. (repríza) (60 min)
  22:00 Scéna s Banánem Naservírujeme to nejlepší z hc/punku za posledních 15 let. Výběr těch nejzabijáčtějších singlů napříč celým punkovým spektrem, k tomu několik LP's a hlavně od začátku do konce jedna velká jízda. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas