Rádio Junior

  13:00 Junior odpoledne Moderuje Klára Nováková. (480 min)
  16:05 Povídánky od nitěných knoflíků II. První a poslední vor na Moravské Sázavě (4/5). Legendy a zkazky ze Zábřežska pro malé i velké. Účinkuje Josef Bartoň. Napsal Miroslav Kobza. Redaktor Jan Sulovský. Režie Michal Bureš. Natočeno v roce 2012. (20 min)
  17:07 Ušounova štafeta Prázdninová soutěž Rádia Junior. Každý týden vám ve vysílání řekneme, kde nebo jak se máte s Ušounem vyfotit. Jak se do soutěže zapojit a jak si vedou již zapojené týmy můžete sledovat na našich webových stránkách radiojunior.cz. (2 min)
  17:15 Venda a Fráňa ve škole i po škole Kaktus. Zábavné i naučné scénky dvou kamarádů ve škole i mimo ni. Napsal Tomáš Vacek. Účinkují Tomáš Vacek a Jiří Kohout. Režie Helena Herbrychová. (2 min)
  17:40 Jedem do Afriky Prázdninový seriál připravila Romana Růžičková. (2 min)
  18:00 Ten kouř kolem tebe Vydejte se s námi na Aljašku, kde právě vrcholí zlatá horečka. Volnou dramatizaci povídkého románu Jacka Londona "Smoke and Shorty" v překladu Ivana Schulze pro rozhlas napsal Viktorín Šulc Osoby a obsazení: Vypravěč (Pavel Soukup), Chris (Petr Lepša), Schorty /Šárty (Tomáš Töpfer), strýc (Pavel Pípal), Jogger (Boris Rösner), 1. hlas (Otakar Brousek st.), 2. hlas (Ladislav Beneš), Indy (Marcel Vašinka), úředník (Bohuslav Kalva), Stine (Václav Knop), Sprague (Oldřich Vízner), barman (Vlastimil Bedrna), Wilder (Radan Rusev), 1. bandita (Artur Šviha), 2. bandita (Miloš Vávra), 3. bandita (Zdeněk Žák), dívka (Romana Pokorná), 1. násilník (Tomáš Juřička) a 2. násilník (Radim Vašinka). Přeložil Ivan Schulz. Dramatizace Viktorín Šulc. Dramaturg Ivan Hubač. Režie Jan Uhrin. Natočeno v roce 1986. (50 min)
  19:00 Klub Rádia Junior Hodina plná zajímavého povídání, písniček a soutěží. V pondělním Klubu Rádia Junior pojedeme do Afriky. Víte, že Afrika je i v České republice? Ano, je to tak! Zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem je totiž africká. A tak vám povíme, která zvířata tam žijí, která jsou nebezpečná a co je to safari. Kromě toho uslyšíte další vyprávění Františka Filipovského o tom, Jak se honí zloději, Hajajovu pohádku na dobrou noc a nastartujeme i týdenní soutěž o pěknou cenu. Nalaďte si Rádio Junior nebo Dvojku v pondělí v 19:00. Těší se na Vás Zdeněk Novák. (60 min)
  20:00 O čem zpívaly labutě Původní rozhlasová pohádka na irské motivy o třech královských bratrech a jedné princezně. Napsal František Navara. Osoby a obsazení: Král z Entjuji (Ladislav Boháč), Majkid (Petr Svojtka), Kod (Bořivoj Navrátil), Ked (Viktor Preiss), král Gúbon (Karel Beníško), Finyjana (Růžena Merunková), černý rytíř (Svatopluk Skládal), víla (Gabriela Vránová), 1. vypravěč (Josef Patočka) a 2. vypravěč (Miroslav Masopust). Dramaturgie Eva Košlerová. Režie Jan Berger. Natočeno v roce 1974. (50 min)
  21:00 Dobrou noc s Rádiem Junior Písničkový proud. (180 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas