ČRo Radio Wave

  07:00 On Air s Jonášem Zbořilem a Šimonem Holým On Air přináší vydatnou porci muziky, reportáže, tipy na aktuální kulturní dění a soutěže o vstupenky na akce a věcné ceny. Moderuje Jonáš Zbořil a Šimon Holý. (240 min)
  11:00 On Air s Petrem Bouškou On Air přináší vydatnou porci muziky, reportáže, tipy na aktuální kulturní dění a soutěže o vstupenky na akce a věcné ceny. Moderuje Petr Bouška. (240 min)
  15:00 On Air s Bárou Šichanovou On Air přináší vydatnou porci muziky, reportáže, tipy na aktuální kulturní dění a soutěže o vstupenky na akce a věcné ceny. Moderuje Bára Šichanová. (240 min)
  19:00 Čelisti Trio Stuchlý, Řehák a Schmarc se sejde tento čtvrtek opět živě, aby s mírným zpožděním zavzpomínalo, jaký byl Úsvit na Planetě opic, co na to říká "artová" Ida a jestli stojí za to se vydat s režisérem Miroslavem Krobotem do Díry u Hanušovic. Moderuje Aleš Stuchlý, Vít Schmarc a Daniel Řehák. (60 min)
  20:00 Lament Lament o cestování. Spousta hudby je o nejrůznějších podobách cestování a třeba jen na téma vlaků by se dalo odvysílat několik dílů, v tomto ovšem dojdei na takové, které se tak na první poslech netváří. Než vyrazíte na jakoukolivcestu, slyšte k ní soundtrack od Bat For Lashes, Tindersticks nebo i Boba Dylana. Moderuje Tomáš Turek. (repríza) (60 min)
  21:00 Echo Live Ve čtvrtečním vydání pořadu Echo Live vám nabídneme první záznam z letošního ročníku Electron Festivalu, který se odehrál v dubnu ve švýcarské Ženevě. Na jednom z tamních pódií vystoupila legendární německá techno producentka Ellen Allien. (60 min)
  22:00 Scéna s Pavlem Zelinkou&Tomášem Hoyerem Poprvé se podívame v pravidelné retrogotické sérii do roku 1989. Tentokrát zahrají ukázky zajímavých debutů, s kterými tenkrát přišli například Nine Inch Nails, Ghost Dance, Treponem Pal, Cat Rapes Dog nebo In Slaughter Natives. Moderuje Pavel Zelinka a Tomáš Hoyer. (120 min)

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas